BİZ NEDEN FARKLIYIZ?

Danışmanlık sürecini ulusal ve uluslararası yönetimde çok iyi biliyoruz. Öncelikle şirketlerimizle çalışmaya başlamadan önce Danışmanlık Hizmeti’nin ne olduğunu, DANIŞMANLIK ALMAK İÇİN nelerin bilinmesi gerektiğini, hangi süreçlerde ve ne zaman danışmanlık alınması gerektiğini anlatıyoruz.

Danışmanlıkta sorumluluğun önemini biliyoruz. Çözüm Ortağı olduğumuz müşterilerimizin isteklerine önem veririz. Takım ruhu ile hizmet sunan bir danışmanlık kurumuyuz. İşi zamanında ve eksiksiz bitiren bir takımız. Müşterilerimize uygulanabilir ve değer yaratan çözümler geliştirir ve uygulatırız.

Bir hizmet sunarken dürüstlük ve şeffaflık bizim için ön plandadır. Kurumsal Yönetim ilkelerini öncelikle bizler takım olarak uygularız.

Ayzer Global Türkiye’de yönetsel, mali ve hukuki, yeniden yapılandırma süreçlerinde çalışmalarını bünyesinde birleştirerek sunan, bu vermiş olduğu hizmetleri bilgi yönetim sistemi, bilgi teknolojileri ve insan kaynakları çalışmaları ile destekleyen bir kurumuz. Verdiğimiz hizmetlerle de aldığımız sonuçlar teminatımızı oluşturmaktadır.

Çözüm ortaklığını üstlendiğimiz kurumlara ulusal ve uluslararası platformdaki gelişmeleri anlık takip etmekteyiz, uluslar arası standartlara ve iş prensiplerine bağlı kalarak bilgilerimizi en üst düzeyde tutmak amacıyla çalışmalar yapmakta yıllık periyodik zamanlarda sürekli değişik sempozyumlara katılıyor, bilgiler topluyor ve araştırma-geliştirme bölümümüz ile entegre çalışmalar yapıyoruz. Bununla birlikte hizmet sunduğumuz kurumlarda uygulanan proje yönetim metodolojisini organizasyonumuzda eğitim sürecinde olan danışman adaylarımıza eğitimlerle aktarıyor, onların kişisel gelişimini sağlıyoruz.

Bizim için hizmet verdiğimiz her konumun farklı olduğu bilinci ile çalışmalarımızı başlatıyoruz. Hiçbir kurumun birbiri ile sisteminin aynı olmadığı her kuruma özel çalışma programı ile çalışmalarımızı yürütüyoruz, başarıyoruz, başarılı bir şekilde projemizi tamamlıyoruz. Proje yönetimimizde, hizmet verdiğimiz kurumun karşısında değil, yanında yer alarak, değişimin zorluğunu ve uygulamaların getirdiği sorumlulukları paylaşarak, bütünleştirerek yön vermekteyiz. Her bir çalışmayı proje olarak değerlendiriyor ve aşamaları çok iyi analiz ederek tamamlıyoruz. İşte bunun için doğru çözümler ve büyüme gelişim grafiğinin olgunlaştığını, olumlu sonuçlar alındığını, aldıklarını gören, hisseden kurumlarımızla bir aile gibi oluyor uzun soluklu yolculuğumuz ve çalışmalarımız yıllar boyu süreklilik ve devamlılık arz etmektedir. İşte bunun için bizlerle yıllar boyu çalışmasını devam ettiren 10’larca şirketimiz vardır, var olmaya devam edecektir.

“Ülkemiz ve geleceğimiz için sizler çok değerlisiniz!”


Scroll to Top